مشاوره در اخذ پذیرش از دانشگاههای انگلستان، معرفی دانشگاه های انگلستان، مشاوره در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان، مشاوره در نحوه اخذ بورسیه های تحصیلی (Internal and External) در کشور انگلستان، تنظیم CV, SOP و Motivation Letter، مشاوره در نحوه تنظیم پروپوزال مطابق با استانداردهای آکادمیک، ویرایش پروپزال Proposal اخذ پذیرش از دانشگاههای انگلستان

قابل توجه متقاضیان تحصیل در دانشگاههای معتبر امریکا و اروپا (بخصوص کشورهای آلمان و انگلستان، استرالیا و نیوزلند)

خدمات آنلاین آکادمیک لارسا خدمات ویژه ای در زمینه مشاوره در اخذ پذیرش برای متقاضیان ارائه می دهد. آنچه که ما در پی آن هستیم کمک به جوانان مستعد در این راه پرخطر می باشد. در راه اخذ پذیرش، شخص متقاضی آماج حمله های فرصت طلبان قرار می گیرد تا با ارائه وعده و وعیدهای پوچ و توخالی در مسیر اخذ پذیرش، هزینه های هنگفتی را از متقاضی دریافت کنند. ما در پی آن هستیم تا با ارائه مشاوره های واقع بینانه در راه اخذ پذیرش، تصویری درست از کشور مقصد به متقاضی ارائه دهیم. ما با تکیه بر تجربه های عملی کارشناسانمان، به ارائه بهترین خدمات به جوانان مستعد ایمان داریم. کارشناسان ما به شرایط و ضوابط بسیاری از کشورهای توسعه یافته که به بهترین شکل دانشجو جذب می کنند، تسلط کافی دارند. برای مثال، به شدت توصیه می شود متقاضیان اخذ پذیرش در دوره های لیسانس (Bachelor)، فوق لیسانس (LLM, M.Sc. , M.Phil)، دکترا (Ph.D) و فوق دکترا (Post-doc) برای کشورهای انگلستان، آلمان، با مشاور ما تماس حاصل فرمایند چرا که کارشناس ما با تجربه عملی و عینی به بهترین شکل ممکن، بهترین مشاوره را ارائه می دهند.

کلیاتی برای متقاضیان تحصیل در دانشگاههای انگلستان:

کشور انگلستان یکی از بهترین کشورها به لحاظ پویایی محیط علمی می باشد که دارای بهترین دانشگاهها در سطح جهان می باشد و شاید تنها کشوری باشد که به لحاظ آکادمیک یارای رقابت با امریکا را دارد. داشنگاههای مانند آکسفورد، کمبریج، لیدز و … محل بسیاری از دانشمندان صاحب نام در سطح جهان  می باشند. اخذ بورسیه در دانشگاههای انگلیس مهمترین بخش مهاجرت تحصیلی به این کشور می باشد که رعاین برخی پارامترها در این راه بسیار مفید می باشد. برای تحصیل در دوره های تکمیلی در هر موقع از سال می توان با مراجعه به وبسایت دانشگاه به صورت آنلاین اپلای کرد و مهمترین بخش آن جلب نظر Selection Committee می باشد. لازم به ذکر است داشتن نمره زبان در آزمون آیلتس و بعضاً تافل جزء لاینفک در این راه می باشد.

کلیاتی برای متقاضیان تحصیل در دانشگاههای آلمان:

تحصیل در کشور آلمان رایگان است و به همین دلیل مقصد بسیاری از متقاضیان تحصیل در کشورهای خارجی می باشد. تخصیل در دوره لیسانس و فوق لیسانس در این کشور نیازمند داشتن مدرک زبان آلمانی حداقل B1 می باشد. البته کورسهایی نیز در دوره ارشد می توان یافت که به زبان انگلیسی ارائه می شوند. دو بار در هر سال هر دانشکده مدت زمانی را فرصت می دهد تا  دانشجویان علاقه مند در آن مدت اقدام به اخذ پذیرش نمایند. برای دوره دکترا که به دو قسمت حرفه ای و غیر حرفه ای تقسیم می شود مدت زمان محدودی در طول سال وجود ندارد و مهمترین بخش آن جلب نظر استاد راهنماست.

ما خدمات ویژه ای در زمینه ویرایش پروپزال proposal آکادمیک برای شما در نظر گرفته ایم. همچنین در زمینه تنظیم CV و Motivation Letter و SOP.

در مرحله اخذ ویزای تحصیلی آلمان نیز خدمات ویژه ای در زمینه تنظیم CV, SOP و Motivation Letter مطابق با استانداردهای سفارت آلمان ارائه  میکنیم.

 

در نظر داشته باشید که یک جلسه مشاوره رایگان تلفنی برای جوانان مستعد ایرانی در نظر گرفته شده است. شما می توانید به صورت مستقیم با کارشناس ما در تماس باشید.

مشخصات کارشناس:

آقای سالار عباسی

دانشجوی دکترای حقوق بین الملل در کشور آلمان

ایمیل :salar.justice@yahoo.com

ادرس اسکایپ: salar.justice

شماره تماس ایران : 09387092191 

 

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
درباره ی admin

یک پاسخ ارسال نمایید