کلاس فری دیسکاشن Free Discussion

توضیحاتی در خصوص(کلاس فری دیسکاشن) کلاسهای کلاس فری دیسکاشن Free Discussion  IELTS آیلتس، Free Discussion, Grammer

در کلاسهای آمادگی برای آزمون آیلتس، پس از آزمون تعیین سطح که متشکل از دو بخش شفاهی و کتبی می باشد، سطح متقاضی به وی اعلام خواهد شد. مدرس این دوره دارای نمره بالا مطابق استانداردهای آکادمیک در آزمون آیلتس می باشد.

در کلاسهای گرامر و بحث آزاد کلاس فری دیسکاشن  Free Discussion، از متدهای جدید در تدریس این دوره استفاده خواهد شد.

خدمات لارسا در زمینه کلاسهای زبان انگلیسی:

کلاسهای آمادگی زبان انگلیسی به 4 بخش مختلف تقسیم می شود:

1-کلاسهای فری دیسکاشن  Free Discussion

2-کلاسهای تدریس کامل گرامر زیان انگلیسی به شیوه ای نوین

3-کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس IELTS  (تضمینی نمره بالاتر از 5.5)

4-کلاسهای آمادگی تافل آی بی تی TOEFL iBT (تضمینی نمره بالاتر از 80)

 

1-یکی از مواردی که در گرفتن نمره بالا در آزمونهای بین المللی بسیار اثرگذار است استفاده به جا و صحیح از گرامر و لغات در اسپیکینگ  Speakingو رایتینگ  Writingاست. در کلاسهای Free  Discussion سیاست بر این خواهد بود که زبان آموزان مکرراً لغات  و نکات گرامری مناسب را در گفتار خود به کار برند. هدف از این دوره، رساندن زبان آموز به چنان سطحی از آمادگی است که بتواند به صورت ناخودآگاه به شیوایی هرچه تمامتر نکات گرامری و لغات مناسب را به کار برد. این دوره ها در 3 سطح برگزار می شود:

-سطح ابتدایی: در این دوره که عمدتاً کودکان و نوجوانان متقاضیان آن می باشند، سعی در آموزش تلفظ صحیح و استفاده از نکات گرامری آسان و ابتدایی خواهد بود. در آخر دوره، امتحانی از زبان آموز به عمل خواهد آمد که در صورت قبولی در آزمون وارد سطح بالاتر خواهد شد. این دوره طی 25 جلسه خواهد بود.  شهریه آن 500000 ریال معادل پنجاه هزار تومان خواهد بود.

-سطح متوسط: در این دوره اصطلاحات بسیار معمول در زبان انگلیسی تدریس خواهد شد علاوه برآن بر روی تلفظ صحیح بسیار تاکید خواهد شد. در ضمن در این دوره در کنار بحث و تبادل نظر، کتاب 504 واژه به طور کامل تدریس خواهد شد. در پایان دوره آزمون از زبان آموزان به عمل خواهد آمد که قبولی در آن مجوز حضور در دوره پیشرفته خواهد بود. این دوره طی 30 جلسه خوهد بود و شهربه آن 600000 ریال معادل شصت هزار تومان خوهد بود. لازم به ذکر است آن دسته از زبان آموزانی که از سطح ابتدایی وارد این دوره شوند از تخفیف 25% در شهریه برخوردار خواهند بود.

-سطح پیشرفته: در این دوره به چالش مسائل مختلف روز پرداخته خواهد شد. نکات کلیدی بسیاری در این دوره به زبان آموزان تعلیم داده خواهد شد که راهگشای آنان در آزمونهای آیلتس و تافل خواهد بود. در ضمن در کنار این مباحث، کتاب Essential Words for TOEFL iBT    Testبه طور کامل تدریس خواهد شد. در آخر دوره آزمون برگزار خواهد شد. این دوره طی 30 جلسه خواهد بود و شهریه آن 600000 ریال معادل شصت هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است آن دسته از زبان آموزانی که  از سطح متوسط وارد این دوره شوند از تخفیف 25% در شهریه برخوردار خواهند شد.

-سطح بسیار پیشرفته: در این دوره هدف تدریس کامل کتاب ثقیل 1100 واژه و کاربرد لغات آن در حین صحبت خواهد بود. در این دوره آزمونی برگزار نخواهد شد و در پایان کتابی به انتخاب زبان آموز به وی هدیه داده خواهد شد. این دوره طی 35 جلسه خواهد بود و شهریه آن 800000 معادل هشتاد هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است آن دسته از زبان آموزانی که  از سطح پیشرفته وارد این دوره شوند از تخفیف 25% در شهریه برخوردار خواهند شد.

 

2- در کلاسهای آموزش گرامر، هدف آماده کردن زبان آموز جهت شرکت در آزمونهای کنکورکارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و ام اس آر تی.

 

3-کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین و شاید معتبرترین آزمون بین المللی است که ملاکی متقن در اخذ پذیرش از دانشگاههای معتبر دنیا و اخذ ویزای دائم می باشد. آیلتس در واقع آزمون بریتانیایی بوده است و از این نظر در مقابل بافل که آزمونی امریکایی است قرار می گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود.

تدریس آیلتس در این شبکه کاملاً تضمینی است و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر 50% شهریه عودت داده می شود. هدف در کلاسها رساندن زبان آموزان به سطح نمره حداقل  5.5 و 6 می باشد و به نسبت سطح زبان آموز مدت زمان لازم برای اخذ نمره مورد نظر تعیین خواهد شد.

روال شبکه … در روند آمادگی برای آزمون آیلتس بدین شرح است:

در ابتدا یک آزمون عمومی تعیین سطح از زبان آموز به عمل خواهد آمد تا وی در یکی ار 3 سطح آ، ب و س. مبلغ در یافتی برای آزمون تعیین سطح 60000ریال معادل شش هزار تومان خواهد بود.

 

-سطح A: این دوره یک دوره زمانی 5 الی 6 ماهه برای داوطلب خواهد بود. یک برنامه ریزی منسجم و منظم برای داوطلب انجام خواهد گرفت و پس از گذشت مدت زمان مذکور داوطلب حداقل نمره 5.5 یا 6 و بالاتر را اخذ خواهد کرد. در ابتدا کتاب بارونز و سپس مک گرا هیلز در این دوره تدریس خواهد شد که دوره بسیار ارزشمندی خواهد بود. در ضمن کتب لغت و گرامر مخصوص آزمون آیلتس تدریس نیز خواهد شد.  تعداد جلسات 3 جلسه در هفته می باشد.  در کل تعداد جلسات 60 الی 70 جلسه خواهد بود. مبلغ این دوره برای زبان آموز 5000000 ریال معادل پانصد هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که بر اساس مبلغ ذکر شده هر جلسه برای زبان آموز حدود 6000 الی 8000 تومان خواهد بود که در کل ایران بی نظیر می باشد.

 

سطح B: این دوره یک دوره زمانی 3 الی 4 ماهه خواهد بود.در هفته 3 جلسه برگزار می شود. در این دوره نیز برنامه ویژه ای برای داوطلب خواهد بود. تعداد جلسات 36 الی 42 جلسه خواهد بود و مبلغ دوره  3500000 ریال معادل سیصد و پنجاه هزار ربال می باشد. در این دوره نیز مبلغ هر جلسه برای زبان آموز حدود 8000 تومان  خواهد بود.

 

سطح C: در این دوره 25 جلسه برای زبان آموز پیش بینی شده است. در هر هفته 3 جلسه برگزار می شود. هزینه دوره 2000000 ریال معادل دویست هزار تومان می باشد. مبلغ هر جلسه برای زبان آموز 8000 تومان خواهد بود.

لازم به ذکر است در صورت عدم اخذ نمره لازم توسط متقاضی، نصف شهریه عودت داده خواهد شد. بدیهی است متقاضی با فاصله کمتر از 1 ماه از اتمام کلاسها می بایست در آزمون آیلتس شرکت کند تا مشمول این بند شود.

 

4-کلاسهای آمادگی آزمون تافل آی بی تی: تافل آزمونی است که توانایی افراد را در زمینه برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاهها و موسسات آموزشی می سنجد. این آزمون توسط موسسه ای تی اس امریکا برگزار می شود. تافل اولین بار در سال 1964 برگزار شد و تا کنون حدود ببست میلیون نفر در آن شرکت کرده اند.

تدریس تافل در این شبکه کاملاً تضمینی است و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر 50% شهریه عودت داده می شود. هدف در کلاسها رساندن زبان آموزان به سطح نمره حداقل 80 می باشد و به نسبت سطح زبان آموز مدت زمان لازم برای اخذ نمره مورد نظر تعیین خواهد شد.

روال شبکه … در روند آمادگی برای آزمون تافل آی بی تی بدین شرح است:

در ابتدا یک آزمون عمومی تعیین سطح از زبان آموز به عمل خواهد آمد تا وی در یکی ار 3 سطح آ، ب و س. مبلغ در یافتی برای آزمون تعیین سطح 60000ریال معادل شش هزار تومان خواهد بود.

سطح A: این دوره یک دوره زمانی 5 الی 6 ماهه برای داوطلب خواهد بود. یک برنامه ریزی منسجم و منظم برای داوطلب انجام خواهد گرفت و پس از گذشت مدت زمان مذکور داوطلب حداقل نمره 80 و بالاتر را اخذ خواهد کرد. در طی این دوره تک تک کتابهای تافل از جمله لانگ من، تافل آی بی تی بارونز، تافل آکسفورد و یا تافل کمبریج تدریس خواهد شد ونمونه سوالات بسیاری با تشریحات مفید حل حل خواهند شد. . در ضمن کتب لغت و گرامر مخصوص آزمون آیلتس تدریس نیز خواهد شد.  تعداد جلسات 3 جلسه در هفته می باشد.  در کل تعداد جلسات 60 الی 70 جلسه خواهد بود. مبلغ این دوره برای زبان آموز 5000000 ریال معادل پانصد هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که بر اساس مبلغ ذکر شده هر جلسه برای زبان آموز حدود 6000 الی 8000 تومان خواهد بود که به جرات می توان گفت در کل ایران بی نظیر می باشد.

سطح B: این دوره یک دوره زمانی 3 الی 4 ماهه خواهد بود.در هفته 3 جلسه برگزار می شود. در این دوره نیز برنامه ویژه ای برای داوطلب خواهد بود. در این دوره کتاب لانگ کم که کتاب ساده تری است در این زمینه کمتر مورد توجه خواهد بود و کتابهای بارونز و آکسفورد با دقت بیشتری مورد نظر خواهد بود. تعداد جلسات 36 الی 42 جلسه خواهد بود و مبلغ دوره  3500000 ریال معادل سیصد و پنجاه هزار ربال می باشد. در این دوره نیز مبلغ هر جلسه برای زبان آموز حدود 8000 تومان  خواهد بود.

سطح C : در این دوره 25 جلسه برای زبان آموز پیش بینی شده است. در هر هفته 3 جلسه برگزار می شود. هزینه دوره 2000000 ریال معادل دویست هزار تومان می باشد. مبلغ هر جلسه برای زبان آموز 8000 تومان خواهد بود.

لازم به ذکر است در صورت عدم اخذ نمره لازم توسط متقاضی، نصف شهریه عودت داده خواهد شد. بدیهی است متقاضی با فاصله کمتر از 1 ماه از اتمام کلاسها می بایست در آزمون تافل آی بی تی شرکت کند تا مشمول این بند شود.

” نمونه کلاس ”

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————

 

Rate this post
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست