هدیه کارت تراول ایزی

صدور کارت هدیه تراول ایزی تا سقف 1000 دلار همراه با پنل برای تراکنش های شما travelezcard

? هدیه کارت تراول ایزی (travelezcard )چیست ؟

ویزا کارت های  تراول ایزی کارتهای هستند با لایسنس کمپانی ویزا که تا سقف 1000 دلار قابل شارژ هستند.خوب یپرسید به چه دردی میخوره! ببینید تاحالا براتون پیش اومده که بخواهید از سایتی خرید کنید ! یا بخواهید جایی ثبت نام کنید ! خوب برای پرداخت در این نوع سایت ها شما مجبورید یا باید ویزا کارت داشته باشید یا مستر کارت و یا پی پال تا بتونید اون سرویس رو خریداری کنید.

فروش ویزا کارت تراول ایزی کارتهایی هستند که شما یک بار شارژ میکنید و تا یک سال میتونید موجودیتونو خرج کنید، که دارای پنل هست تا بتونید کارتتونو مدیریت کنید و تراکنش هاتونو به راحتی در پنل تراول ایزی چک کنید.

کارت تراول ایزی کارت هدیه ‏ TravelEZ‏

 ❤ مزیت این کارت تراول ایزی( کارت هدیه ‏ TravelEZ‏ ) چیست !

مهمترین مزیت این هست که شما اولا یک ویزا کارت دارید که به راحتی میتونید باهاش خرید کنید و بحث اصلی هزینه پایین هست ببینید شما وقتی کارت هایی مثل ویزا کارت های قابل شارژ خریداری میکنید اولا بیشترشون ارز داخلیش به دلار نیست ! و کارنسی داخلیش به ارز اون کشور هست این یک بحث و دوم اینکه خرید شما به دلار هست این تبدیل به دلار میشه یک هزینه و کارمزد تبدیل میگیرید بحث سوم شارژ کردن این کارتها هست شما یا باید بدین صرافی شارژ کنه یا از جایی که کارتو تهیه کردین حدود 10 15 دلار برای شارژ ویزا کارت ازتون میگیره که خوب هزینه ور هست اما در این نوع کارت ها شما فقط یک بار هزینه کارتو میدین و مثلا 500 یا 1000 یا هر مقداری که دوست دارید کارت تراول ایزی شارژ میکنید . و مهمترین قسمت این هست که چون این کارتها از امارات صادر میشه دیگه مشکل تحریم هایی اروپایی یا امریکایی نیست که فردا نگران بسته شدن حساب یا کارت باشید اما در دیگر کارتها باید اینم حساب کنید که احتمال داره کارت یا حساب ویزاتون بسته بشه

? ویژگی های کارت تراول ایزی کارت هدیه ‏ TravelEZ‏

? صدور کارت تراول ایزی به مدت 1ساله

? بدون کارمزد خرید های اینترنتی با ارز دلار

? غیر قابل شارژ مجدد تنها یک بار به صورت هدیه

? سقف موجودی سالانه تراول ایزی 1000 دلار آمریکا

? هزینه نگهداری کارت 0 دلار میباشد

? سقف خرید روزانه کارت بدون محدودیت

? قابل اتصال به پی پال ، پی زا ، اسکریل ….

? مدت اعتبار کارت تراول ایزی 1سال پس از صدور

برای خرید و فروش هدیه کارت تراول ایزی با ما درتماس باشید.

 

 

, , , , , , , , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست